Lëng për Fytyrë & Trup për diell 20 UVA

Lëng për Fytyrë & Trup për diell 20 UVA

Brendi: Erbolario
Modeli: 230
Sasia Stok: Në stok
16.00€
-+

Lëng për Fytyrë & Trup për diell
Vperim Anti-Moshë, me Vaj Argani & Vitaminë E


Një formulë inovative që ju ofron një veprim vërtetë të veçantë anti-moshë. I pasur me elemente hidratuese, ushqyese dhe mbrojtëse, ky produkt përdor dy përbërës krejt të ri për të luftuar plakjen e parakohshme të lëkurës. I pari është i bazuar në kombinimin e molekulave të Vaj Susamit dhe Vajit të Farës së Grurit, të cilët sigurojnë mbrojtjen më të mirë kundër efekteve të dëmshme të rrezeve UVA. I dyti, ekstrakti i Pongamia, ka veti shumë të mira bllokuese dhe anti oksiduese, dhe është marrur nga farat e Karanja, një pemë e zakonshme në Indi e cila gjithmonë është përdorur gjerësisht në mjekësinë Ayurvedic për të mbrojtur lëkurën. Faktor mbrojtës të mesëm 20.

Përdorimi: Një produkt për kujdesje ndaj diellit i përshtatshëm për secilën lloj të lëkurës: zgjedhja për tërë përiudhën e verës për lëkurë të bukur dhe të ndjeshme, pasi të keni arritur fillimin e një nxirje. Por është gjithashtu i rekomandueshëm për lëkura tolerante dhe me njolla të kafta, ku mund të përdoret që nga paraqitjet e para të diellit. Aplikojeni bujarisht në fytyrë dhe trup, para se të filloni ditën në diell, dhe aplikojeni përsëri shpesh, pothuajse çdo orë, kur të jeni në plazh, në male ose në kushte jashtëzakonisht të ekspozuara në diell.

Përbërësit: Vaj Argani, Vaj Jojoba, Vitaminë E nga bima Sojë, Vaj Susami dhe Vaj i Bërthamës së Grurit, ekstrakt i Pongamia, NMF, Gamma Oryzanol, Dyll Ester nga Jojoba, Vaj Ulliri.

Pesha: 125ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017