Krem për diell 10 UVA

Krem për diell 10 UVA

Brendi: Erbolario
Modeli: 228
Sasia Stok: Në stok
16.00€
-+

Krem për diell për fytyrë me Vaj Amaranth
Përshpejtues maksimal për nxirje dhe shtim të nxirjes


Një veprim i jashtëzakonshëm bllokim-i diellit, falë vetive të vajit të nxjerr nga farat e bimës Amaranth, një vaj bimor që është shumë i ngjashëm në përbërje me lipide në sipërfaqen e lëkurës. Në kombinim me substancat tjera të çmuara funksionale (Vaj Avokado, copëza pastruese nga bima Sojë dhe peptides nga Orizi, Vaj Ulliri, Dyll Ester nga Jojoba), sigurojnë një veprim elastizues dhe anti radikal, dhe gjithashtu e bën këtë recetë si një krem dite të përsosur. Falë përshpejtimit maksimal me rrjedhje bimore, ai krijon melaninë shumë shpejtë dhe natyrshëm duke stimuluar sistemin biologjik që prodhon: rezultati është një ngjyrë e shkëlqyer, pa patur nevojë të shpenzoni kohë të zgjatura në rrezet e diellit. Faktor mbrojtës të ulët 10.

Përdorimi: Ne rekomandojmë përdorimin e këtij kremi që nga fillimi i sezonës verore, dhe do të jetë ideal për gjatë gjithë verës, aplikojeni në baza të rregullta para se të shkoni me pushime. Dhe për të vendosur një nxirje më të gjatë, ne ju rekomandojmë ta përdorni në ditët e fundit të pushimeve tuaja. Së fundi, është poashtu perfekt për kapjen e rrezeve të dobëta gjatë kohës së dimrit, duke e lënë çehren e zbetë dimërore prapa.

Përbërësit: Tërësi aktivizuesish për nxirje (Tryosine, Proteinë Hidrolizuar e Orizit), Vaj Amaranth,, Vaj Avokado, Vaj Ullliri, Dyll Ester nga Jojoba, Gamma Oryzanol, copëza pastruese nga bima Sojë, peptides nga Orizi.

Pesha: 75ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017