Krem për diell 50 UVA

Krem për diell 50 UVA

Brendi: Erbolario
Modeli: 373
Sasia Stok: Në stok
15.50€
-+

Krem për diell me Vaj të Artë Pallme
Mbrojtje për Fytyrë & Trup


Ky krem përmban katër filtra të ndryshëm, me dendësinë e tij luksoze duke e bërë të lehtë për ta aplikuar. I ofron lëkurës në veçanti asaj shumë të ndishme, besueshmërinë e mbrojtjes efektive dhe të sigurtë. Formula është pasuruar me kontributin thelbësor të tre përbërësve shumë të çmuar: Vaj Pallme dhe Ullir, të cilët mbrojnë lëkurën tuaj kundër plakjes së parakohshme dhe garanton një efekt pengese kundër veprimit tharje nga era dhe uji i kripur, dhe xheli Aloe Vera, i cili ju siguron veprim të shkëlqyer zbutës dhe freskues. Faktor mbrojtës shumë i lartë 50+.

Përdorimi: Aplikojeni në shtresa të bollshme, edhe nëse produkti është rezistent ndaj ujit, dhe ju futeni tërësisht në ujë, meqë është e mundshme që temperatura është më e nxehtë dhe hija nuk është shumë freskuese, ne ju rekomandojmë ta aplikoni përsëri.

Përbërësit: Vaj i Artë Pallme, Vaj Ulliri, Gamma Oryzanol, xhel Aloe Vera, Vitaminë E nga Sojë.

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017