Krem për diell 15 UVA

Krem për diell 15 UVA

Brendi: Erbolario
Modeli: 217
Sasia Stok: Në stok
15.50€
-+

Krem për diell me Vaj Jojoba
Përshpejtues në maksimum për nxirje


Përdoret në mënyra të rregullta një javë para se të shkoni në pushime, ky krem ju lejon të arrini, me një ekspozim minimal në diell, një njgyrë në fytyrë shumë të bukur. Ky produkt shfrytëzon përshpejtimin e nxirjes me rrjedhje bimore që ndihmon melaninë të vijë në sipërfaqe dhe të “zhvillohet” duke stimiluar sistemin i cili është i përcaktuar biologjikisht për formimin e tij në mënyrë absolute natyrale. Faktor mbrojtës mesatar 15.

Përdorimi: Erbolario rekomandon që ju të filloni ta aplikoni kremën përafërsisht një javë para se ta ekspozoni veten në diell, në mënyrë që të marrë vetitë më të shumta përshpejtuese dhe ushqyese nga ky krem.

Përbërësit: Aktivizues për ngjyrë të fytyrës nga Lipo Amino Acide, Vaj Jojoba, Vaj Ulliri, Dyll Ester nga Jojoba.

Pesha: 125ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017