Krem për diell 25 UVA

Krem për diell 25 UVA

Brendi: Erbolario
Modeli: 218
Sasia Stok: Në stok
14.50€
-+

Krem për diell me Aloe Vera & Macadamia
Për Fytyrë, formula Anti-Moshë


Zgjedhja ideale për të shijuar kënaqësinë e nxirjes plot shkëlqim, duke parandaluar ndonjë efekt negativ në rininë e lëkurës tuaj. Ky trajtim ofron një nivel mesatar mbrojtës me gamën e tij të pasur të filtrave me rrjedhje bimore, bënë hidratimin më të mirë për të neutralizuar efektin tharës së diellit dhe sasinë e kërkuar të Vitaminës E. Megjithatë, mbi të gjitha, lufton formimin e radikaleve të lira, të cilët janë përgjegjës për plakjen e parakohshme të lëkurës, dhe gjithashtu ndihmon në parandalimin e skuqjes dhe plaasaritjes që shkaktohen nga era, dielli, kripa dhe klori. Rezultati është një nxirje mahnitëse dhe të bukur! Faktor mbrojtës mesatar 25.

Përdorimi: Aplikojeni butësisht në fytyrë, qafë dhe dekollde. Ne rekomandojmë ta ri-aplikoni, në veçanti nëse kaloni shumë kohë në ujë apo ndjersiteni shumë. Është ideal për lëkura ultra-të ndjeshme, gjatë ditëve të para të ekspozimit, ju duhet të filloni me kremën që kanë faktor mbrojtës shumë të lartë dhe pastaj të kaloni në kremën për diell për fytyrë.

Përbërësit: Shea Butter, Gamma Oryzanol, Vaj i Bërthamës së Orizit, Ujë i Distiluar i Helichrysum, xhel Aloe Vera, Vaj Macadamia, Pro-Vitaminë B5, Acid Glicirretinik.

Pesha: 75ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017