IRIS – Sapun

IRIS – Sapun

Brendi: Erbolario
Modeli: 732
Sasia Stok: Në stok
3.70€
-+

IRIS – Sapun


Ky sapun në veçanti është i butë dhe shumë kremor. Shkuma e tij e bollshme, e butë dhe e trashë, ofron veprim zbutës dhe mbrojtës falë ekstraktit të Iris dhe lule Mallow. Vaji i Bajames së ëmbël që e pasuron këtë formulë, siguron elemente ushqyese që ndihmojnë të ruajnë elasticitetin e lëkurës. Një ledhatim pastrues, veçanërisht i përshtatshëm për lëkura të ndjeshme.

Përdorimi: Krijoni një shkumë tërheqëse në duar apo trup, ajo do të mbështjellë lëkurën tuaj me një ndjenjë të madhe freskie dhe do të sigurojë shënime intenzive të parfumit të Iris.

Përbërësit: Ekstrakt i lëngshëm i Iris dhe lule Mallow, Vaj i Bajameve të ëmbla.

Pesha: 100gr

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2018