HEDERA - Shkumë dushi

HEDERA - Shkumë dushi

Brendi: Erbolario
Modeli: 931
Sasia Stok: Në stok
9.50€
-+

Edhe lëkura më e ndjeshme mund të mbështetet në këtë forumlë që përqendron veprimin e dobishëm të Amino Acideve të Grurit dhe Proteinave të Bajamave të Ëmbla dhe veprimi anti oksidant i ekstraktit të Dredhkës. Freskia e lëkurës tuaj do të jetë “me gjelbërim të përjetshëm”, afatgjate, e bukur ashtu si e lë Dredhka.
Përbërësit: Me ekstrakte të Dredhkës

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2018