INDIAN JASMIN – Sapun i aromatizuar

INDIAN JASMIN – Sapun i aromatizuar

Brendi: Erbolario
Modeli: 170
Sasia Stok: Në stok
7.00€
-+

INDIAN JASMIN – Sapun i aromatizuar
Me faktor mbrojtës Mesatar


Lëkura në duar dhe në trup është marrësi i një rituali ditor i bukurisë, kur formulimi i ri i këtij sapuni është përdorur për të pastruar. Ai do të kënaq shqisat tuaja dhe do të hidratoj lëkurën, edhe atë më të ndjeshme.

Përbërësit: Ekstrakt i lule Jasmin, Proteina të hidrolizuara të lule Malloë dhe Hikrrës, Vajrat nga Kokosi, Luledielli dhe lule Saf, Gjalpë nga Kakao dhe Kokum.

Pesha: 2x100gr

 

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2018