Sapun jo sapun me Kumak & Jojoba

Sapun jo sapun me Kumak & Jojoba

Brendi: Erbolario
Modeli: 099
Sasia Stok: Në stok
4.50€
-+

Sapun jo sapun me Kumak & Jojoba
Për lëkura të Ndjeshme


Sapunët tradicional, me pH bazike, kanë tendenca për ta “tharë” lëkurën tuaj, e cila më pas kërkon disa orë për të rifituar ekuilibrin e saj. Ky sapun i butë, me Kumak dhe Vaj Jojoba, i formuluar në mënyrë rigoroze pa asnjë përbërje si sapunat tradicional, nga ana tjetër, respekton shtresën natyrale të hidratuar të lëkurës dhe neutralizon agresionin e ujit duke e lënë kështu fytyrën tuaj perfekt të pastërt, të butë dhe të qetë, pa e “tharë” atë ose pa e lënë me ndjenjën e “shtrënguar”.

Përdorimi: Nuk ka kufizime apo paralajmërime, veprimi i tij i butë lejon përdorim të shpeshtë në çdo lloj lëkure.

Përbërësit: Niseshte Gruri, ekstrakt të Kumakut, Vaj Jojoba.

Pesha: 75gr.


Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017