HEDERA - Krem për trup i aromatizuar

HEDERA - Krem për trup i aromatizuar

Brendi: Erbolario
Modeli: 928
Sasia Stok: Në stok
18.80€
-+

HEDERA – Krem për trup i aromatizuar


Në kohët e lashta Ivy (Dredhka) ishte e njohur si bimë që përfaqëson, emblemën e dashurisë besnike dhe bashkimit afat gjatë. Një besnikëri që festohet nga vetitië e dobishme të këtij kremi këndshëm të aromatizuar, e që bën një pakt të aleancës me lëkurën tuaj, në emër të mirëqenies së gjelbër. E njohur për jetëgjatësinë e saj, Hedera apo Dredhka, falë ekstraktit, të saj shumë të çmuar është përdorur në këtë recetë për të freskuar lëkurën tuaj “në përjetësi”, duke i ofruar forcën e saj anti oksiduese dhe mbrojtëse, e cila është e zgjeruar nga Vitamina E e marrur nga bima Sojë. Një veprim i mrekullueshëm ushqyes dhe zbutës është i ofruar nga Vajrat e çmuar të Babassu dhe Avokado, të cilët poashtu i ofrojnë indeve të lëkurës tuaj elasitcitetin dhe butësinë si mëndafsh. I restauruar nga efekti fitokozmetik i këtyre përbërësve aktiv të shkëlqyer, vitaliteti i sapo gjetur i lëkurës tuaj do të zjgas më shumë me aromën gjallëruese nga Hedera, e aftë për të rikujtuar ndjesinë e shkëlqyer të Natyrës së begatë e të pa cenuar.

Përdorimi: Pas dushit, ose atëherë kur lëkura juaj ka nevojë për hidratim dhe ushqim shtesë, aplikojeni këtë produkt në të gjithë trupin tuaj, duke përdorur lëvizje ngjeshëse. Absorbohet shumë shpejtë dhe nuk lë asnjë gjurmë yndyrore.

Përbërësit: Ekstrakt i Dredhkës, Vaj Babassu dhe Avokado, Vitaminë E nga Soja, faktor hidratues i bazuar në Sheqer.

Pesha: 200ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2018