FRUTTO DELLA PASSIONE – Sapun i aromatizuar

FRUTTO DELLA PASSIONE – Sapun i aromatizuar

Brendi: Erbolario
Modeli: 513
Sasia Stok: Në stok
3.70€
-+

Shumë shpesh, pastrimi me sapun në baza ditore na e lë lëkurën të thatë dhe të dehidruar...Me këtë sapun, që përmban cilësitë më të mira të përbërësve të shkëlqyer me rrjedhje bimore, lëkura juaj mund të harrojë për këtë rrezik! Në fakt, ekstraktet e luleve dhe frutave të Lule Pasionit, sigurojnë veprim zbutës dhe freskues, ndërsa Vaji i çmuar i marrur nga farat e Lule Pasionit, ushqejnë dhe hidratojnë thellësisht lëkurën, duke e lënë atë të lëmuar dhe të butë si mëndafsh. Dhe do të parfumoset me aromën e mrekullueshme të verës që lulëzon!

Përdorimi: Ky sapun do të krijoj një shkumë të aromatizuar në mesin e duarve tuaja, duke liruar parfumin e tij të këndshëm kudo në trup.

Përbërësit: Ekstrakt i luleve dhe frutave të Lule Pasionit, Vaj i Farave të lule Pasionit, Proteina të hidrolizuara të Bajameve të ëmbla.

Pesha: 100gr

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2018