Maskë për flokë për rritje Volumi

Maskë për flokë për rritje Volumi

Brendi: Erbolario
Modeli: 044
Sasia Stok: Në stok
11.50€
-+

Maskë për flokë për rritje Volumi
Me Vaj Macassar


Një maskë bukurie për një tretman riparues dhe ushqyes për flokë të stërholluara, të brishta dhe të buta. Volum, energji, shkëlqim: të gjitha këto cilësi që flokët tuaj menjëherë do t’i marrin dhe gjithnjë e më shumë për çdo përdorim falë vetive të rralla nga Macassar, Fara e Grurit dhe Bajamet e ëmbla. Tretman i përsosur për të mirëmbajtur çdo lloj stili të flokëve. Një përqafim i vërtetë i ëmbëlsisë dhe butësisë, i dedikuar tërësisht për pjesën më intriguese të flokëve.

Përdorimi: Pasi t’i keni pastruar flokët, aplikojeni një sasi të mjaftueshme për të mbuluar gjithë gjatësinë e flokëve tuaj, me shtresën e saj mbrojtëse. Lëreni për disa minuta në flokë dhe pastaj shpërlani. Për të rizbuluar shkëlqimin natyral të flokëve tuaj, ne ju rekomandojmë që të ndiqni një tretman intensiv që përfshinë përdorimin e të gjitha produkteve të shkëlqyera të kësaj linje, e ato janë: Vaji Macassar, Shamponi me Vaj Macassar dhe së fundi Maskën për Volum. Cili është rezultati? Me plot kuptimin e fjalës ju do të keni flokë të plota!

Përbërësit: Vaj Macassar, Vaj Schleichera, proteina të hidrolizuara nga fara e Grurit, tërësi Lipo të marrura nga Vaji i Bajameve.

Pesha: 150ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017