Sapun me Rodhe

Sapun me Rodhe

Brendi: Erbolario
Modeli: 275
Sasia Stok: Në stok
4.80€
-+

Sapun me Rodhe
Për lëkura të Kombinuara & të Yndyrshme


Një produkt delikat jo sapun që është gjithashtu i përshtatshëm për lëkura të yndyrshme dhe të njollosura, i cili butësisht pastron duke e respektuar ekuilibrin fiziologjik të lëkurës. Vetitë pastruese të ekstraktit të Rodhesë e pastrojnë lëkurën tuaj pa e dehidruar apo tharë, përderisa Vitamina E e përfshirë në Vajin e Bërthamës së Grurit, e ushqen lëkurën tuaj, duke rivendosur elasticitetin e saj natyral.

Përdorimi: Krijoni një shkumë të bollshme në duart tuaja, masazhojeni butësishtë fytyrën mirë të lagur, dhe shpërlajeni. Ju do të përjetoni një ndjesi të lëkurës mirë të pastruar dhe me mirëqenje. Lëkura do të rizbuloj kënaqësinë e ujit dhe menjëherë do të ndihet si e mëndafshtë dhe shumë e butë.

Përbërësit: Amidon Gruri, Vaj i bërthamës së Grurit, sulfur kolodial, ekstrakt i Rodhesë. 

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017