"Risposta" Detergjent për fytyrë

"Risposta" Detergjent për fytyrë

Brendi: Erbolario
Modeli: 565
Sasia Stok: Në stok
17.50€
-+

Pastrues i lëngshëm për fytyrë
Me veprim tonifikues, zbutës dhe freskues


Hapi i parë vendimtar për të mirëmbajtur gjithë bukurinë e freskët të fytyrës tuaj, është pra pastrimi i saj me kujdes dhe në mënyrë efektive. Një zakon i përditshëm i cili në fakt bëhet tretman shumë specifik me Risposta Detergjent Pastures. Në fakt, ky xhel me pak shkumë, e pastron lëkurën tuaj në mënyrë perfekte, duke hequr çdo gjurmë të makijazhit dhe papastërtive, dhe duke iu falenderuar copëzave pastruese të bimës Soja, ky gjithashtu rrit strategjinë për parandalim kundër plakjes së parakohshme të lëkurës.

Përdorimi: Hidhni një sasi të këtij produkti në një copë pambuku apo direkt në fytyrë të lagur dhe masazhojeni tërësinë e fytyrës deri sa të hiqni gjurmët e makijazhit dhe papastërtive. Pastaj fshijeni me më shumë pambuk, dhe në fund shpërlajeni fytyrën me ujë.

Përbërësit: Copëza pastruese të bimës Soja, copëza hidratimi bazuar në sheqer, bimë Guar Polysaccharides. Nuk ka preservativ të shtuar. 

Pesha: 200ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017