Deodorant "Aquasport"

Deodorant "Aquasport"

Brendi: Erbolario
Modeli: 325
Sasia Stok: Në stok
11.50€
-+

“AQUASPORT” DEODORANT LOCION NGA MËRSINA

Një locion, lehtësisht aromatik, për të siguruar freski personale, madje në veqanti edhe gjatë aktiviteteve të zgjatura dhe intenzive fizike. Aquasport në mënyrë të sigurtë dhe efektive eliminon efektet e pakëndshme të djersës, pa komprementuar florën natyrale të lëkurës.

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017