"Risposta" Krem Nate për fytyrë

"Risposta" Krem Nate për fytyrë

Brendi: Erbolario
Modeli: 106
Sasia Stok: Në stok
35.00€
-+

Krem për fyrtyrë Ri-integrues


Një natë e bukurisë. Ky krem është shumë unik, i mrekullueshëm si produkt për shkak të kapacitetit shtypës që ka për të ri-prodhuar qelizat e reja në lëkurë, me funksionin që luan gjatë pushimit tuaj të natës. Një formulim që përmbanë një tërësi të vajrave fisnike aq inovativ dhe shumë të balancuar, vitamina dhe faktorë antioksidant. Risposta Natë kryen një funskion inteziv ushqyes, duke e ndihmuar lëkurën tuaj, duke përfshirë lëkurën më të lodhur dhe më të rraskapitur, që të shëroj dhe riparoj secilin dëm që i është shkaktuar një ditë më parë. Kur të zgjoheni në mëngjës, rezultatet e trefishta të lëkurës së çlodhur dhe jetike do të jenë shumë të dukshme, tiparet e fytyrës do të jenë më të sheshta apo më të lëmuara dhe më të ripërtrira apo më rinore, dhe toni i lëkurës do të jetë akoma më shumë ndriçues apo më shkëlqyes.

Përdorimi: Aplikojeni çdo mbrëmje pasi ta keni hequr me kujdes makijazhin dhe ta keni pastruar mirë lëkurën, duke përdorur lëvizje rrethore deri sa të absorbohet tërësisht. Kur e përdorni këtë krem për çdo natë para se të flini, Risposta Natë do të ju siguroj juve butësi, ushqim, dhe ju do të zgjoheni me lëkurë shumë të freskët dhe më rrezatuese.

Përbërësit: Faktor antioksidant (enzimë ulje-oksidimi nga proteina Sojë), copëza pastrimi nga bima Soja, Pro-Vitaminë B5, Beta Glucan, Vaj Limnanthes, copëza të lëngshme të Shea Butter, Vaj Ulliri, Vitaminë E acetate, Vaj Avokado.

Pesha: 50ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017