"Risposta" Detaje

"Risposta" Detaje

Brendi: Erbolario
Modeli: 105
Sasia Stok: Në stok
31.00€
-+

Krem për rreth buzëve dhe konturën e syve


Sytë dhe buzët janë tipare të rëndësishme në fytyrën e një femre, dhe kërkojnë kujdes të veçantë. I veçantë është kujdesi që ofron kjo krem, një emulsion i freskët, jo i yndyrshëm, i cili ka për qëllim shënjestrën me veprim kundër rrudhave, nëse përdoret në baza të rregullta. Përbërës inovativ siq janë vaji Limnanthes ose faktor hidratues me bazë sheqeri janë këta që e lejojnë këtë krem t’i siguroj lëkurës në këto zona nivelin e duhur të ushqimit dhe hidratimit, duke e lënë atë më shumë të tonifikuar dhe më elastike. Kjo krem është një tretman shumë efektiv që redukton shenjat e lëna nga lëvizjet intenzive të shprehjes së fytyrës, stresit dhe makijazhit, gjithashtu është një bazë ideale për makijazhin tuaj.

Përdorimi: Në mëngjës dhe në mbrëmje, pasi ta keni pastruar mirë fytyrën, aplikojeni një shtresë të produktit dhe shpërndajeni në zonat rreth syve dhe buzëve me një masazh të lehtë, e shoqëruar me ledhatime të buta. Vazhdoni të vendosni makijazhin tuaj. Ditë pas dite ju do të zbuloni një gëzim të syve dhe buzëqeshje rinore.

Përbërësit: Pjesë pastruese nga Soja, Vaj Limnanthes, copëza të lëngshme nga Shea Butter, faktor hidratues me bazë sheqeri, Vitaminë E acetate, Vaj Ulliri, Beta Glucan, ekstrakt të lules së Portokallit, Gamma Oryzanol, Vaj të krundeve. Produkti nuk përmbanë parfum.

Pesha: 50ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017