"Risposta" Krem Dite për fytyrë

"Risposta" Krem Dite për fytyrë

Brendi: Erbolario
Modeli: 104
Sasia Stok: Në stok
33.50€
-+

Krem për fytyrë për Ri-balancim


Risposta ditë, tretman i plotë, i multi-qëllimshëm i cili siguron përbërësit më efektiv, aktiv me përmbajtje bimore, për të siguruar rezerva të nevojshme të tonit, hidratimit, cilësi kompakte, lëkurës që më së shumti ka nevojë: bilanci i këtyre tri funksioneve është garancia më e mirë kundër plakjes, dhe për një lëkurë më të shkëlqyer dhe më rinore.

Përdorimi: Pasi ta keni pastruar fytyrën, aplikojeni një sasi të kremës në fytyrë, qafë dhe dekollde, duke e masazhuar me lëvizje të lehta, deri sa të absorbohet tërësisht. Ditë pas dite, ky tretman ju ofron një funksion intenziv harmonizues, gjithashtu do të ju dëshmoj që është një bazë e shkëlqyer për një makijazh të përsosur.

Përbërësit: Siliqua Polysaccharides e ëmbël, copëza pastrimi nga bima Soja, Pro-Vitaminë B5, Beta Glucan, Vaj Limnanthes, Vajra Babassu, copëza të lëngshme të Shea Butter, Dyll nga mjalta e bletës bazuar në faktorin hidratues, Gamma Oryzanol.

Pesha: 50ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017