"Risposta" Krem për fytyrë Lifting

"Risposta" Krem për fytyrë Lifting

Brendi: Erbolario
Modeli: 103
Sasia Stok: Në stok
39.00€
-+

Krem për fytyrë LIFTING efekt


Thjeshtë i përkryer! Risposta Lifting, është një rezultat i mrekullueshëm i shkencës më të zhvilluar të fitokozmetikës, është ky krem dite i projektuar për të siguruar veprim tonifikues me efekt Lifting, si dhe tërheqje maksimale. Lëkura juaj do të duket më e mëndafshtë, më e re dhe tiparet e saj do të jenë më të lëmuara dhe më të definuara. Falë veprimit zingjiror të një grupi të përbërësve bimor të përzgjedhur me mjeshtri, ky emulsion i lehtë dhe i jashtëzakonshëm me një pamje tërheqëse e të tejdukshme, në fakt ofron një efekt hidratues, mbrojtës dhe elastizues. Me veprimin e tij bllokues kundër rrezeve UVA, ai gjithashtu mbron lëkurën tuaj nga plakja e parakohshme. Kur përdoret në mënyrë të rregullt, ky krem ju ndihmon të arrini një rezultat të dukshëm dhe të kënaqshëm.

Përdorimi: Pasi të keni pastruar fytyrën tuaj, aplikojeni një sasi të vogël të kremës në fytyrë, qafë dhe lëreni të absorbohet me disa lëvizje të buta. Është bazë ideale për makijazh, është shumë tërheqës për ta prekur, i lehtë dhe jo i yndyrshëm, duke mos lënë kështu asnjë gjurmë yndyrore.

Përbërësit: Copëza pastruese nga bima Soja, Pro-Vitaminë B5, Siliqua Polysaccharides e ëmbël, Gamma Oryzanol.

Pesha: 50ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017