FELCI – Locion pas rrojes

FELCI – Locion pas rrojes

Brendi: Erbolario
Modeli: 974
Sasia Stok: Në stok
16.00€
-+

FELCI – Locion pas rrojes


Për çdo mëngjes, lëkura jauj shumë shpejtë do të harroj që është rrujatur, kjo falë freskisë së aromës gjallëruese të bimës Felci, e në veçanti falë përbërësve bimor të këtij formulimi i cili ndihmon që të riparoj mirëqenien fiziologjike në lëkurën tuaj. Pasi ta keni aplikuar këtë locion në fytyrë dhe qafë, është kënaqësi për tu zbuluar që cilado skuqje do të lehtësoht shpejtë, përmes veprimit normalizues dhe hidratues të Pro-vitaminës B5 dhe Alpha Bisabol. Ndjenja e butësisë dhe rehatisë do të vie më pas, e që sigurohet nga tre përbërës me fuqinë e tyre elastizuese siq janë: Fara e Ribizllës së zezë, Rrushit dhe Grurit. Një aplikacion i vitalitetit që ndihmon në ruajtjen e rinisë në lëkurën tuaj, duke e mbrojtur atë nga plakja e parakohshme: kjo krejt duke iu falenderuar Vitaminës E e marrur nga bima Soja dhe ekstrakti me efekt të lartë i Polypody dhe Fletëve Felci, me veprimet e tyre të njohura anti oksiduese. Në maje të gjtihë kësaj mirëqenie është aroma e fuqishme e parfumit, që të kujton një ri-zgjim krejtësisht natyral, nënë hijen e freskët të pyjeve.


Përdorimi: Aplikojeni locionin në fytyrë dhe qafë menjëherë pasi të keni mbaruar me rrojen. Ky locion do të ju ofroj një lehtësim të menjëhershëm i cili është i zgjeruar me ndjenjën e freskisë dhe të pastërtisë. Rezultati? Lëkurë e butë, e riparuar dhe e tharë mirë.


Përbërësit: Ekstrakt Polypody, Fletëve Felci dhe Aloe, Vaj nga Ribizlla e zezë, Farat e Rrushit dhe Grurit, Vaj Ulliri, Vitagen F, Alpha Bisabol, Pro-vitaminë B5, Vitaminë E nga Soja.


Sasia: 100ml; Çmimi: 16.00 €

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017