FELCI – Shkumë Dushi

FELCI – Shkumë Dushi

Brendi: Erbolario
Modeli: 973
Sasia Stok: Në stok
11.00€
-+

FELCI – Shkumë Dushi


Unike, tashmë dyfish si tërheqës dhe efektive: një energji pastrimi absolutisht e butë, me një formulim i bazuar në Vajin e Farave të Rrushit që ofron veti zbutëse që janë të përshtatshme për lëkurën më të ndjeshme të mundshme. Shkuma e butë, e përkryer për një dush gjallërues në mëngjes dhe për një dush plotësues në mbrëmje. Kjo shkumë përmbanë veti mbrojtëse dhe anti-oksiduese të ekstraktit të Polypody dhe Fletëve Fierlis. Me këtë produkt dushi juaj i këndshëm është kombinuar poashtu me pastrim të flokëve tuaj: pra, kjo formulë është dizajnuar që në mënyrë të kujdesshme t’i pastroj flokët, duke i lënë ato të buta dhe me shkëlqim, falë prezencës të Mjaltës dhe Panthenolit. Që të dy këto substanca, që ushqejnë dhe i japin volum flokut, duke e rritur mirqëenien dhe strukturën e çdo fije folku. Së fundi, ky rituar i dobishëm, do ju lërë një ndjesi afatgjatë aromatike, e cila do e mbështjellë tërë trupin tuaj.

Përdorimi: Merreni kur bëni palestër, në udhëtime, gjihtmonë mbajeni në banjon tuaj. Me vetëm disa pika që i hedhni në duart tuaj nën dush, do të krijohet një shkumë shumë e butë dhe tërheqëse.

Përbërësit: Ekstrakt i Polypody, Fletëve Fierlis, surfakant nga Vahi i Farave të Rrushit, Amino Acide të aktivizuara në sipërfaqe të Grurit, Mjaltë, Panthenol.

Pesha: 250ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017