GOJI – Krem për fytyrë

GOJI – Krem për fytyrë

Brendi: Erbolario
Modeli: 259
Sasia Stok: Në stok
29.90€
-+

Anti oksidant dhe Ngjeshës


Një emulsion i butë që ndihmon lëkurën e fytyrës tuaj që të mbajë rezervat e saj natyrale të ujit. Në këtë recetë të veçantë, efekti anti oksidant i Goji dhe Kokërrave Maqui është kombinuar me vlerat mbrojtëse të qelizave burimore të Pambukut të Kuq. Një strategji eseneciale bukurie që do t’i përshtatet edhe lëkurave më të ndjeshme dhe më delikate.

Përdorimi: Si një trajtim ditor, aplikojeni një sasi të vogël të produktit, larg nga zona kontur (rreth) syve. Kurse si një trajtim për mbrëmje, përzijeni me disa pika të Vajit nga po e njëjta linjë.

Përbërësit: Vaj Crambe abyssinica, tërësi e Vaj Ullirit, ekstrakt Organik i Kokrrave Goji dhe Maqui, qeliza burimore nga Pambuku i Kuq, Vitaminë E nga farat e bimës Soja, Gjalpë Organike nga Kakao, Gjalpë Organike nga Kokosi, Vaj Organik nga Luledielli, dhe ujë i distiluar Organik nga Kamomila.

Pesha: 50 ml


Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017