Acid Hyaluronic – Krem fytyre për Natën

Acid Hyaluronic – Krem fytyre për Natën

Brendi: Erbolario
Modeli: 706
Sasia Stok: Në stok
32.50€
-+

Acid Hyaluronic – Krem për fytyrë
Veprim i trefisht tretman Anti-Age për Natën


Kur nata bie, nuk është vetëm një ëndërr për të rivendosur tonalitet dhe bukuri në fytyrën tuaj. Ndërsa lëkura juaj i gëzohet pushimit paqësor të natës, kjo recetë shfrytëzon molekulat dinamike të Acidit Hyaluronik, përbërës kozmetike i përcaktuar për të siguruar sasi të mëdha të ujit dhe për këtë arsye ofron një veprim të dukshëm hidratues. Aktiv tri herë më shumë në këtë formulë inovative, në peshat e ulëta, të mesme dhe të larta molekulare, ky përbërës i çmuar krijon një shtresë mbrojtëse në sipërfaqen e lëkurës duke limituar humbjen e lagështisë dhe rrezikun e thatësisë, të cilat përndryshe do të shkaktonin fillimin e lëshimit të lëkurës dhe linjat e shprehjes. Acidi Hyaluronik me peshën e mesme molekulare ka për detyrë specifike për të rritur dhe forcuar funksionin pengesë natyral në lëkurë, përderisa pesha e ulët molekulare është për të promovuar prodhimin e Kolagjenit fiziologjik, proteinë kjo e cila përcakton kompaktësinë e indeve. Ndërsa orët ngadalë shënojnë natën e gjatë, lëkura juaj merr përfitimet e veprimeve anti-age dhe mbrojtëse e antioksiduese të ekstraktit nga Echinacea, e cila është gjithashtu një aktivator i prodhimit natyral të Acidit Hyaluronik, dhe efekti anti-dehidrim i qelizave, të marra nga feltët Ashe Alpin. Së fundi, Vaji i Hibiskusit, Vaj Babasu dhe Luledielli e përgaditin lëkurën tuaj për një ri-zgjim në aspektin e kompaktësisë, freskisë dhe butësisë si mëndafsh. Një mëngjes i mirë fillon me tipare relaksuese dhe të ndritshme, ku rrudhat dhe vijat janë reduktuar dukshëm, lëkura tani është vërtetë gati për të marrë efektivitetin e produkteve tjera nga po e njejta linjë dhe të jetojë një ditë të plotë me shkëlqim.

Përdorimi: Shpërndajeni në tërë fytyrën tuaj dhe në qafë. Për abosrbim perfekt, thjeshtë masazhojeni butësisht.

Përbërësit: Peshë molekulare të ulët, të mesme dhe të lartë të Acidit Hylauronik, qeliza burimore nga Ashe Alpin, ekstrakt i thatë i Echinacea, Vaj Hibiskus, Vaj Babasu, Vaj Organik i Lulediellit, Vaj Ulliri, Vitaminë E nga Sojë.

Pesha: 50ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017