Acid Hylauronic – Krem për fytyrë tretman Anti-Age

Acid Hylauronic – Krem për fytyrë tretman Anti-Age

Brendi: Erbolario
Modeli: 698
Sasia Stok: Në stok
32.50€
-+

Acid Hylauronic – Krem për fytyrë me veprim të trefisht
Për lëkura Normale & të Thata, tretman Anti-Age


Me tre peshat molekulare, secila nga to përqendron vetitë e saj në nivele të ndryshme të lëkurës, Acidi Hyaluronik në këtë produkt kryen veprimin e tij vendimtar të trefisht:
- hidraton dhe tonifikon, duke u siguruar që lëkura juaj të merr ujë të mjaftueshëm
- zbut dhe minimizon shenjat e plakjes, duke kufizuar avullimin i cili heq lagështinë e lëkurës dhe e ekspozon atë ndaj rrezikut për rrudha të shëmtuara, linjat e shprehjes dhe lëshimit të saj
- duke e bërë lëkurën më kompakte dhe të fortë, duke ndihmuar prodhimin e Kolagjenit fiziologjik, protina e “rinisë” e cila mbron dendësinë dhe freskinë e indeve në lëkurë.

Prekja e fundit është ofruar nga dy përbërës shumë inovativ: qeliza burimore nga Ashe Alpin, e cila e “mëson” lëkurën tuaj të jetë tolerante ndaj tensioneve mjedisore dhe gjithashtu e mbron nga veprimet agresive të erës, diellit dhe të ftohtit, dhe ekstrakti i Epilobiumit, i cili është një përbërës i shkëlqyer normalizues dhe pastrues i lëkurës, që ndihmon të pastroj llojin e lëkurës së kombinuar nga papastërtitë dhe nga shkëlqimi i cili ka prekur dhe e ka bërë pa gjallëri.


Përdorimi: Nga mëngjesi deri në mbrëmje, aplikojeni një sasi të vogël të produktit në fytyrë mirë të pastruar. Përdorimi i kombinuar i Lëngut me veprim të trefisht do ta bëjë lëkurën më të hidratuar, më të butë dhe efektet ngjeshëse të këtij tretmani do të jenë menjëherë më të dukshme.


Përbërësit: Peshë molekulare të ulët, të mesme dhe të lartë të Acidit Hylauronik, qeliza burimore nga fletët e Ashe Alpin, ekstrakt i Epilobium, Vaj Babasu, Vaj Ulliri, Vitaminë E nga Sojë, Vaj Esencial nga lulet Ylang Ylang.

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017