3 ROSA – Krem Ushqyes për duar

3 ROSA – Krem Ushqyes për duar

Brendi: Erbolario
Modeli: 615
Sasia Stok: Në stok
10.00€
-+

3Rosa – Krem Ushqyes për duar


Një produkt që është 3 herë rozë, për t’i ofruar duarve tuaja freski të re, një pamje më rinore, edhe pas shumë aktiviteteve dhe larjeve të shpeshta. Ky krem, i cili përmban forcën e trefisht anti oksiduese i ekstraktit të çmuar të trëndafilit, Piperit Peruan dhe lule Mëllagës, do të largojë çfarëdo skuqje dhe thatësie. Efektiviteti i tij është rritur nga vetitë e shkëqlyera të përbërësve tjerë me rrjethje bimore siq janë Cermaides të marra nga Soja, që ndihmon qelizat e lëkurës për të mbajtur nivelin e tyre hidratues duke krijuar një barrierë në lëkurë. Për të mos e përmendur Vajin e Kamellias, me fuqinë e tij hidratuese, dhe Vajin e Ullirit, me ushqimin e tij, e poashtu dhe Dylli ester nga Jojoba, i përdorur këtu për të krijuar një mbulesë të padukshme mbrojtëse në mënyrë që të mirëmbajë kompaktësinë e lëkurës. Dhe gjithashtu delikatja, lozonjarja aroma e 3 Rosa që e bënë ta përdorni këtë krem si pjesë e rutinës tuaj ditore të domosdoshme.

Përdorimi: Shpërndajeni një sasi të vogël të kremës në duart tuaja sa herë të keni nevojë dhe masazhojeni deri sa të absorbohet plotësisht.

Përbërësit: Ekstrakt Hydroglycerinë i petaleve të Trëndafilit, Piperit Peruan dhe luleve të Mëllagës, Vaj nga lule Mëllagë, Vaj Kamellia, Cermaides në ekstrakt lipid të marrur nga Soja, dyll ester nga Jojoba, Vaj Ulliri, Vitaminë E nga bima Sojë.

Pesha: 75ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017