Pomadë për Super-nxirje

Pomadë për Super-nxirje

Brendi: Erbolario
Modeli: 427
Sasia Stok: Në stok
17.50€
-+

Pomadë për Supër-nxirje
Me Karrotë, Lëvore të Arrës dhe Aloe, pa filtra


Një perlë e vogël e teknologjisë kozmetike në shërbim për nxirjen tuaj. E zhvilluar për njerëzit me ndryshim natyral të tonit të lëkurës dhe që janë miqësor me diellin, ky produkt i shkëlqyer i l’Erbolario nxit dhe rrit ngjyrën e lëkurës tuaj në maksimum. Edhe pse nuk përmban asnjë filter dielli, kjo pomadë i ofron lëkurës mjaftueshëm butësi falë vetive lehtësuese, zbutëse dhe qetësuese të ekstrakteve të Aloe Vera. Një tjetër sekret i vogël? Ajo lë një efekt shkëlqimi dhe sateni në trupin tuaj, pa qenë e yndyrshme.

Përdorimi: Do të jetë një kënaqësi për ta aplikuar, butësisht duke e masazhuar, këtë xhel shumë tërheqës dhe shumë të freskët në lëkurën tuaj. Efekti është i menjëhershëm: lëkura juaj do të duket më vezulluese dhe e butë, falë ekstrakteve të Lëvorës së Arrës dhe Vajit të Karrotës, nxirja e lëkurës shumë shpejtë do të shtohet. Vetëm prisni pak, normalisht nën rrezet e nxehta të diellit.

Përbërësit: Ekstrakt i Lëvorës së Arrës, Vaj i Karrotës, ekstrakt i Aloe.

Pesha: 200ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017