Shampo për flokë-Kundër Ramjes

Shampo për flokë-Kundër Ramjes

Brendi: Erbolario
Modeli: 100
Sasia Stok: Në stok
9.50€
-+

Shampo për flokë
Me ekstrakt të Melit & Sojës


Lloji më së shumti i rekomandueshëm dhe praktik, për parandalimin e rënjes së flokut është, pa dyshim, shumë korrektësisht dhe vazhdimisht për pastrim të lëkurës së kokës. Ky shampon, në mënyrë të veçantë, i zhvilluar për përdorim të shpeshtë, falë veprimeve të kombinuara të ekstraktit të Melit dhe Proteinave të Sojës, të cilat pastrojnë flokët tuaj në mënyrë të kujdesshme, duke mbrojtur dhe rigjeneruar strukturën e proteinave të tyre. Ky produkt është poashtu i rekomandueshëm të përdoret për një kohë të gjatë, duke kombinuar me përdorimin e shamponave të tjerë specifik.

Përdorimi: Për larje të efektshme, krejt çfarë ju duhet është një sasi e vogël e produktit, duke i masazhuar flokët me majet e gishtave tuaj, pastaj shpërlani mirë ato. Përsëriteni këtë veprim për të dytën herë, për të rizbuluar shkëlqimin dhe flokë të fryera.

Përbërësit: Ekstrakt i Melit, Proteinë e Hidrolizuar e Sojës.

Pesha: 200ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017