"Risposta" Krem për fytyrë Fitofiller

"Risposta" Krem për fytyrë Fitofiller

Brendi: Erbolario
Modeli: 735
Sasia Stok: Në stok
39.00€
-+

Me veprim shtypës dhe Anti-Rrudhë


Kur shenjat e kohës shfaqen, reduktojnë tonin dhe kompaktësinë e lëkurës, ka ardhur koha: që fytyra juaj ka nevojë për zgjidhjen “qëndrueshmërinë”: dhe kjo quhet krema Fitofiller. Si rezultat i fitoteknologjisë më të zhvilluar, ky emulsion ofron ushqim dhe hidratim me një pishinë me përbërës aktiv me bazë bimore: një tërësi e Oligopeptides dhe Ceramide dhe ekstrakt të Acmella deracea, me proteina Lajthie dhe Qumësht Thistle Silymarin, këto i ndihmojnë që të nxisin fryerjen e lëkurës, i zbusin rrudhat dhe gradualisht i mbushin linjat apo vijat, me efektin Fitofiller, përshpejtojnë rilindjen e qelizave të reja.

Përdorimi: Pasi ta keni pastruar fytyrën, aplikojeni një sasi të vogël të kremës, duke e masazhuar atë lehtësisht. Ne ju rekomandojm të kombinoni në këtë formulë Serumin Firming (të aplikohet para kremës), në mënyrë që të mbani një madhështi afat – gjate të pamjes rinore dhe për të luftuar shenjat e kohës nga shenjat që na lënë.

Përbërësit: Oligopeptides, Qumësht Thistle Phytosomes, ekstrakt të Acmella oleracea, proteina të hidrolizuara të Lajthisë, Vitamin E acetate, Vaj Organik të Lulediellit, copëza nga Vaji i Ullirit, Susamit, Vaj nga Bërthama e Grurit, Gamma Oryzanol, Beta glucan, Polyglycerol kompleks nga acide esenciale.

Pesha: 50ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017