Balsam Ushqyes Intenziv

Balsam Ushqyes Intenziv

Brendi: Erbolario
Modeli: 637
Sasia Stok: Në stok
12.00€
-+

Effetto Reale Balsam Ushqyes Intenziv
Për flokë të thatë e të brishtë. I ushqen & i Forcon


Me flokët e dëmtuar dhe të thatë, kur vjen koha për ta aplikuar këtë balsam pasi të keni përdorur një shampo freskues dhe ushqyes, është thelbësore të zgjidhni një tretman që është me të vërtetë në gjendje të interpretoj nevojat e flokëve: ashtu siq është kjo recetë, e cila din se si të aplikoj të gjitha forcat e saj ushqyese tek zonat më të brishta dhe më të dëmtuara në flokët tuaj.

- Kur ta përdorni:

* Kur floku juaj është shumë i thatë.
* Kur floku juaj është pa shkëlqim dhe i dëmtuar.
* Kur ju doni ta mbroni dhe forconi flokun tuaj dhe t’i zbutni ato.

Përdorimi: Pasiqë keni përdorur shamponin e kësaj linje, aplikojeni një sasi të vogël të produktit në flokun tuaj të lagur, masazhojeni ato për disa minuta dhe shpërlajeni me ujë të ngrohtë. Pasi t’i thani flokët ato do të jenë më të buta dhe do të kenë më shumë volum.

Përbërësit: Amino Acide nga Royal Jelly, tërësi ristrukturimi nga Gështenja, Lule Hibiskusi, lule nga Portokalli i hidhët dhe i ëmbël, ekstrakt Organik nga Gështenja, ekstrakt nga Arra e Gjelbërt, Shea Butter, Vaj Jojoba, Vaj Inca Inchi, Crambe abissinica Phytosterlos, Ujë Organik nga Mandarina e Gjelbër.
* Përbërës ekskluziv të zhvilluar nga Hulumtimi L’Erbolario.

Pesha: 125ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017