ARGAN – Shkumë dushi

ARGAN – Shkumë dushi

Brendi: Erbolario
Modeli: 318
Sasia Stok: Në stok
10.50€
-+

ARGAN – Shkumë dushi
Më shumë Butësi & më shumë Pastërti


E gjithë formula e kësaj shkume dushi, një trajtim bukurie, është e bazuar në Vajin e Artë. Teprica e vetive të buta dhe lehtësuese të ofruara nga përmbajtja e konsiderueshme e Vaj Arganit, në fakt, ofron një veprim jashtëzakonisht të butë pastrimi, ndërsta ekstrakti i Fletëve të Arganit, e lë lëkurën tuaj të butë si mëndafsh dhe me tonalitet të freskët. Së fundi, amino acidet e aktivizuara në sipërfaqe nga Vaj i Grurit dhe Lulediellit, kryejn rolin e tyre si pastrues që respektojn në mënyrë perfekte pH e lëkurës. Falë vetive të tyre delikate, ky produkt dëshmon të jetë i shkëlqyer për të trajtuar edhe lëkurën më të ndjeshme, e cila nuk do të jetë e rrezikuar nga thatësia dhe plasaritjet e pakëndshme, madje as pas përdorimit të shpeshtë gjatë një dite të vetme.

Përdorimi: Një dush i nxehtë, një sasi e vogël e produktit në shpuzën për dush apo direkt në trupin tuaj, do të krijohet një shkumë e butë e këndshme, duke liruar aromën delikate të shijshme të Vajit të Arganit, që do t’i ofroj lëkurës tuaj një mirëqenie natyrale të mjaftueshme.

Përbërësit: Vaj Argani, ekstrakt i Fletëve të Arganit, sipërfaqe e aktivizuar e amino acideve të Lulediellit dhe Grurit.

Pesha: 250ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017