Erbolario

Shfaq:
Rendit sipas:
Anti oksidant dhe NgjeshësNjë emulsion i butë që ndihmon lëkurën e fytyrës tuaj që të mbajë rezervat..
29.90€
Kënaqësia e një vaji i cili është dyfish i veçantë: i mëndafshtë në lëkurën e fytyrës dhe lehtësues ..
29.90€
GELL AROMATIK ROLL ON Kjo është e gjelbërta, elegante, përzierja aromatike e Hederës në dispozic..
12.00€
HEDERA – Krem për trup i aromatizuarNë kohët e lashta Ivy (Dredhka) ishte e njohur si bimë që përfaq..
18.80€
Erbolario
Shënime të: Gjetheve të Grejpfrutit, Llogore të Dredhkës, Lentiscus absolute.E Gjelbër, rrahja e ze..
21.50€
Edhe lëkura më e ndjeshme mund të mbështetet në këtë forumlë që përqendron veprimin e dobishëm të ..
9.50€
Me faktor mbrojtës MesatarAroma e kushtueshme e Indian Jasmin, shumë e çmuar, sensuale dhe..
18.80€
INDIAN JASMIN – Pudër e aromatizuar për trupMe faktor mbrojtës MesatarNjë hije e emocionev..
15.00€
INDIAN JASMIN – Sapun i aromatizuarMe faktor mbrojtës MesatarLëkura në duar dhe në trup ës..
7.00€
Me faktor mbrojtës MesatarSipas gjuhës së luleve, Indian Jasmin është simbol i bashki..
9.50€
SHKOPINJË TË AROMATIZUAR Gjentil dhe  të butë, freskues dhe relaksues, aroma e “ngjyrë qiel..
17.90€
Erbolario
Një gjurmë e pagabueshme e mundësuar nga parfumi, aromë që do të zgjasë në ajër kudo që shkoni, në..
21.50€
IRIS – Krem për trupQëndrueshmëria e tij është jashtëzakonisht e pasur, e butë, siq janë petalet e l..
18.80€
IRIS – Pudër e lëngshme për trupAjo ndjenja e freskisë që ju e merrni nga pudra, është kthyer!...por..
12.90€
Erbolario
IRIS – SapunKy sapun në veçanti është i butë dhe shumë kremor. Shkuma e tij e bollshme, e butë dhe e..
3.70€
Showing 76 to 90 of 228 (16 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017