Meshkuj


Trego:
Radhit sipas:
FELCI – Krem për rrojePër lëkura Delikate & të NdjeshmeI lëngshëm, i shkathët, i përpikt: tani e..
10.50€
Hidratues & TonifikuesKy locion është një dush i freskët i përditshëm për fytyrën tuaj, e cila k..
16.00€
Kjo aromë përqendron të gjithë freskinë dhe parfumin ndjellës të Mesdheut.Pesha: 50ml..
21.50€
Erbolario
Me ekstrakt të Trumzës së bardhë & DafinësNjë sapun që është aq delikat është konsideruar si një..
4.80€
PERIPLO – DeodorantAromatik, i dallueshëm dhe me shenja mashkullore, e veçojnë këtë deodorant shumë ..
10.00€
Në këtë dush për flokë dhe trup shumë aroma nga makiet Mesdhetare ofrojnë vetititë e tyre për të pas..
11.00€
Me ekstrakt të Trumzës së bardhë & DafinëE freskët me aromën e saj mesdhetare, kjo shkumë për rr..
9.50€
Deodorant Roll On – UomoEfektiv & Mbrojtës, i përshtatshëm për lëkura të NdjeshmePër meshkujt, ç..
12.00€
Locion pas rrojesMe ekstrakt të Baobab & nga Kafja e GjelbërKy locion pas rrojes, me dendësinë e..
16.00€
Tonifikues dhe freskues, aroma e L’Erbolario Uomo fillon me shënimet Citrus dhe gjallërues koke, a..
21.50€
Tonifikues dhe freskues, aroma e L’Erbolario Uomo fillon me shënimet Citrus dhe gjallërues koke, a..
27.00€
Për lëkura ultra të NdjeshmeI formuluar për të ofruar një ruajtje të shpejtë dhe pa telashe. Me këtë..
10.50€
Erbolario
Uomo – SapunMe ekstrakt të Baobab dhe Kafe e GjelbërShkuma nga ky sapun butësisht do ta pastroj lëku..
3.70€
Energjik & GjallëruesPër të arritur mirëqeniën e plotë për trupin dhe flokët tuaj në një të vetm..
11.00€
Nga Lëvorja e Drurit & RozmarinëKur lëkura reagon ndaj rrojes së nxituar, skuqet dhe irritohet, ..
13.00€
Showing 1 to 15 of 18 (2 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017