Femra


Trego:
Radhit sipas:
PAPAVERO – Sapun i aromatizuarI mprehtë dhe i lehtë sikur petalet e Lulekuqes, shkuma e këtij sapuni..
5.00€
PAPAVERO – Shkumë dushiMe çdo dush, kjo shkumë dushi nga Lulekuqe këndshëm pastron lëkurën tuaj dhe ..
9.50€
Erbolario
Sapun – MeharesNjë sapun me përbërëje aq të butë, lehtëson dhe këndshëm i parfumuar. Do të bëhet i s..
3.70€
PËR FLOKË DHE TRUP TË PASTËR Me ekstrakt të Hurmës & Myrrh. Në një veprim të vetëm, të shp..
11.00€
TIARE – Krem për trupNjë aromë dehëse për një forumulë e cila, si në Polinezi, bëhet aleati më i çmu..
17.50€
TIARE - Përzirje e aromatizuar për trup dhe flokëNjë krem – pomadë e pasur dhe shumë inovative e cil..
16.50€
TIARE – Qumësht për dushNjë dush joshës, i shkëlqyer, efektiv dhe i dobishëm për lëkurën tuaj, duke ..
9.00€
Këtu në këtë krem të parfumuar i krijuar nga L’Erbolario, Vanilla është e kombinuar me vetitë e Vaj ..
16.00€
Mirrë, proteina Sojë, Misër, Tërshërë dhe Grur, janë përbërësit kryesor të këtij produkti: një përqe..
9.00€
Showing 46 to 55 of 55 (4 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017