Femra


Trego:
Radhit sipas:
IRIS – Krem për trupQëndrueshmëria e tij është jashtëzakonisht e pasur, e butë, siq janë petalet e l..
20.90€
IRIS – Pudër e lëngshme për trupAjo ndjenja e freskisë që ju e merrni nga pudra, është kthyer!...por..
12.90€
Erbolario
IRIS – SapunKy sapun në veçanti është i butë dhe shumë kremor. Shkuma e tij e bollshme, e butë dhe e..
3.70€
IRIS – Shkumë dushiLëreni veten të mbështjellet nga kjo shkumë, e lehtë dhe e butë në këtë formulim ..
9.90€
Erbolario
Çfarë emocioni, pikant, atmosferë sensuale! Një udhëtim i pafund nëpër dritën dhe ngjyrat e shkretë..
21.50€
Me ekstrakt të HurmësJu jeni të lirë të imagjinoni duke u zhytyr në avullin e një Hamami, një oazë m..
9.50€
Shkopinjët aromatik të drurit janë objekt i një elegance dekorative dhe aromë praktike për tu shpër..
17.90€
Erbolario
PARFUM Shënimet e: luleborës, Valerianë, Ylang dhe Myshk i bardhë. Një simfoni të koncentruar t..
21.50€
Erbolario
PARFUM Shënimet e: luleborës, Valerianë, Ylang dhe Myshk i bardhë. Një simfoni të koncentruar t..
31.90€
ORTENSIA – Krem për trup i aromatizuarLuleborë është një kryevepër autentike e natyrës. Kjo lule lul..
18.80€
ORTENSIA – Sapun i aromatizuarSa herë në ditë jeni pastruar duke përdorur këtë produkt pastrimi? Pik..
3.70€
ORTENSIA – Shkumë dushiYlli i padiskutueshëm, kur është fjala për Luleborën. Siq sugjerohet nga ermi..
10.90€
PAPAVERO – Krem për trupKy krem i aromatizuar është i formuluar në mënyrë që lëkura juaj mund të mar..
19.50€
Erbolario
Dy shpirtra, dy disponime vijnë së bashku në këtë parfum të ylbertë dhe të ëmbël. Natyra rurale dh..
22.90€
Showing 31 to 45 of 55 (4 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2018