Linja të parfumosura


Kërko në
Trego:
Radhit sipas:
Locion pas rrojesMe ekstrakt të Baobab & nga Kafja e GjelbërKy locion pas rrojes, me dendësinë e..
16.00€
Tonifikues dhe freskues, aroma e L’Erbolario Uomo fillon me shënimet Citrus dhe gjallërues koke, a..
27.00€
Tonifikues dhe freskues, aroma e L’Erbolario Uomo fillon me shënimet Citrus dhe gjallërues koke, a..
21.50€
Për lëkura ultra të NdjeshmeI formuluar për të ofruar një ruajtje të shpejtë dhe pa telashe. Me këtë..
10.50€
Erbolario
Uomo – SapunMe ekstrakt të Baobab dhe Kafe e GjelbërShkuma nga ky sapun butësisht do ta pastroj lëku..
3.70€
Energjik & GjallëruesPër të arritur mirëqeniën e plotë për trupin dhe flokët tuaj në një të vetm..
11.00€
Këtu në këtë krem të parfumuar i krijuar nga L’Erbolario, Vanilla është e kombinuar me vetitë e Vaj ..
16.00€
Mirrë, proteina Sojë, Misër, Tërshërë dhe Grur, janë përbërësit kryesor të këtij produkti: një përqe..
9.00€
Nga Lëvorja e Drurit & RozmarinëKur lëkura reagon ndaj rrojes së nxituar, skuqet dhe irritohet, ..
13.00€
Me ekstrakt të Lëvores së Drurit & Rozmarinë. Një shkumë jashtëzakonisht e freskët për dush,..
9.00€
Për një rroje të butë, mund të përdoret në vend të Sapunave dhe Shkumave të rrojes.Një xhel që nuk s..
10.00€
Me Rozmarinë & lëvore të thuprësËshtë versioni mashkullor i sapunit, i aftë për të pastruar butë..
3.70€
Showing 61 to 73 of 73 (5 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017