Linja të parfumosura


Kërko në
Trego:
Radhit sipas:
Erbolario
Dy shpirtra, dy disponime vijnë së bashku në këtë parfum të ylbertë dhe të ëmbël. Natyra rurale dh..
21.50€
PAPAVERO – Sapun i aromatizuarI mprehtë dhe i lehtë sikur petalet e Lulekuqes, shkuma e këtij sapuni..
5.00€
PAPAVERO – Shkumë dushiMe çdo dush, kjo shkumë dushi nga Lulekuqe këndshëm pastron lëkurën tuaj dhe ..
9.50€
Hidratues & TonifikuesKy locion është një dush i freskët i përditshëm për fytyrën tuaj, e cila k..
16.00€
Kjo aromë përqendron të gjithë freskinë dhe parfumin ndjellës të Mesdheut.Pesha: 50ml..
21.50€
Erbolario
Me ekstrakt të Trumzës së bardhë & DafinësNjë sapun që është aq delikat është konsideruar si një..
4.80€
PERIPLO – DeodorantAromatik, i dallueshëm dhe me shenja mashkullore, e veçojnë këtë deodorant shumë ..
10.00€
Në këtë dush për flokë dhe trup shumë aroma nga makiet Mesdhetare ofrojnë vetititë e tyre për të pas..
11.00€
Me ekstrakt të Trumzës së bardhë & DafinëE freskët me aromën e saj mesdhetare, kjo shkumë për rr..
9.50€
Erbolario
Sapun – MeharesNjë sapun me përbërëje aq të butë, lehtëson dhe këndshëm i parfumuar. Do të bëhet i s..
3.70€
PËR FLOKË DHE TRUP TË PASTËR Me ekstrakt të Hurmës & Myrrh. Në një veprim të vetëm, të shp..
11.00€
TIARE – Krem për trupNjë aromë dehëse për një forumulë e cila, si në Polinezi, bëhet aleati më i çmu..
17.50€
TIARE - Përzirje e aromatizuar për trup dhe flokëNjë krem – pomadë e pasur dhe shumë inovative e cil..
16.50€
TIARE – Qumësht për dushNjë dush joshës, i shkëlqyer, efektiv dhe i dobishëm për lëkurën tuaj, duke ..
9.00€
Deodorant Roll On – UomoEfektiv & Mbrojtës, i përshtatshëm për lëkura të NdjeshmePër meshkujt, ç..
12.00€
Showing 46 to 60 of 73 (5 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017