Flokë

Mos e humbni shpresën në qoftë se flokët tuaj rebelohen, kundër stresit të përditshëm dhe një mijë mundime të vogla që shkaktohen në emër të modës. E bën atë të shfaq një zhgënjim me qarjet në dysh në maje të flokëve, humbje shkëlqimi dhe të volumit, apo floku është tepër i “yndyrshëm” ose “i thatë”, gjithmonë të lodhura dhe pa jetë dhe ngjyrë të mërzitshme? Është shumë e vlefshme duke iu përgjigjur flokut me mirësi dhe durim, duke i ushqyer ato, përkëdhelur ato dhe duke i ofruar kujdesin që meritojnë. Produktet të cilat L’Erbolario rekomandon për ju, janë krijuar në mënyrë që flokët tuaj mund të bëjnë për ju, atë që bën një gjeth i shëndetshëm dhe me shkëlqim për një pemë të mirë.

Trego:
Radhit sipas:
Shampo për flokëMe ekstrakt të Melit & SojësLloji më së shumti i rekomandueshëm dhe praktik, për..
9.50€
Maskë për flokë për rritje VolumiMe Vaj MacassarNjë maskë bukurie për një tretman riparues dhe ushqy..
11.50€
Me Fletë të ArganitMë shumë Trup më shumë ShkëlqimShkretëtira dhe thatësia e saj me të vërtetë i vë ..
8.90€
Më shumë Shkëlqim, flokë të mëndafshtëPikë për pikë, e kulluar në këtë formulë të këtij produkti për..
22.00€
Balsam pas shamponit me Mel & SojaI pasur me minerale të Oligo-elementeNjë emulsion i butë i pas..
11.00€
Effetto Reale Balsam Ushqyes IntenzivPër flokë të thatë e të brishtë. I ushqen & i ForconMe flok..
12.00€
Lëng Riparues nga fara e Melit & GruritPër flokë më të Fortë & më të PlotaNjë lëng i veçantë..
10.00€
Locion nga HithëraPër Pastrim (higjienë) & Trashje të flokëveAbsolutisht pa alkool, ky locion nd..
9.00€
Effetto Reale Maskë super ushqyese me veprim RiparuesPër flokë të Thatë & të BrishtëKy produkt i..
14.00€
Ngjyrë GështenjëKafe e qeltë, për ngjyrosje të flokëveIdeale për të gjallëruar reflekset dhe për të ..
9.80€
Erbolario
Ngjyrë IndigoE zezë, për ngjyrosje të flokëveIdeale për të gjallëruar reflekset dhe për të ringjallu..
11.50€
Erbolario
Ngjyrë KamomilëBjonde e Artë, për ngjyrosje të flokëveIdeale për të gjallëruar reflekset dhe për..
9.80€
Ngjyrë Kamomilë & KanëBjonde ngjyrë Bakri, për ngjyrosje të flokëveIdeale për të gjallëruar refl..
9.80€
Erbolario
Ngjyrë KaneKanë e kuqe, për ngjyrosje të flokëveIdeale për të gjallëruar reflekset dhe për të ringja..
9.80€
Effetto Reale – Serum Riparues, tretman intensiv për flokëMe amino acide të Royall Jelly & Vaj B..
14.50€
Showing 1 to 15 of 32 (3 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017