Fytyrë


Trego:
Radhit sipas:
Sapun jo sapun me Kumak & JojobaPër lëkura të NdjeshmeSapunët tradicional, me pH bazike, kanë te..
4.50€
Erbolario
Sapun me RodhePër lëkura të Kombinuara & të YndyrshmeNjë produkt delikat jo sapun që është gjith..
4.80€
Erbolario
Krem për rreth buzëve dhe konturën e syveSytë dhe buzët janë tipare të rëndësishme në fytyrën e një ..
31.00€
Pastrues i lëngshëm për fytyrëMe veprim tonifikues, zbutës dhe freskuesHapi i parë vendimtar për të ..
17.50€
Krem për fytyrë për Ri-balancimRisposta ditë, tretman i plotë, i multi-qëllimshëm i cili siguron për..
33.50€
Krem për fyrtyrë Ri-integruesNjë natë e bukurisë. Ky krem është shumë unik, i mrekullueshëm si produ..
35.00€
Me veprim shtypës dhe Anti-RrudhëKur shenjat e kohës shfaqen, reduktojnë tonin dhe kompaktësinë e lë..
39.00€
Krem për fytyrë LIFTING efektThjeshtë i përkryer! Risposta Lifting, është një rezultat i mrekulluesh..
39.00€
Acid Hyaluronic – BB Krem për fytyrë – SPF 15 (faktor mbrojtës nga dielli)Tretman për Tonalitet të P..
20.00€
Acid Hyaluronic – CC Krem për fytyrëTretman për Tonalitet të Përsosur, rregullator i nuancës së lëku..
22.00€
Acid Hyaluronic – Krem për fytyrëVeprim i trefisht tretman Anti-Age për NatënKur nata bie, nuk është..
32.50€
Acid Hyaluronic – Krem për Konturën e syveVeprim i trefishtZona rreth syve (kontur) është delikate d..
29.50€
Hyaluronic Acid – Lëng për fytyrë me Veprim të TrefishtëTretman Anti-MoshëJu siguron një sasi masive..
26.50€
Acid Hyaluronik – Heqës Dy Faza i makijazhitTretman Anti-Age për Sytë & BuzëtËshtë e rëndësishme..
14.00€
Acid Hylauronic – Tretman Anti-Age për BuzëMe Acid Hylauronik dhe Vaj HibiskusiKjo llabellë i ofron ..
8.50€
Showing 1 to 15 of 68 (5 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017