Tretman


Kërko në
Trego:
Radhit sipas:
Hidratues & RimbushësKrem dite shumë i pasur dhe lehtë i absorbueshëm, i ofron lëkurës tuaj ushq..
22.00€
Për lëkura të reja, Ushqyes & TonifikuesKjo krem është zhvilluar për të ruajtur dhe mbrojtur fre..
14.90€
Tretman Nate për lëkura të Yndyrshme & NjollosuraKur përdoret në mënyrë të vazhdueshme, kjo krem..
18.00€
Krem për Gjoks – për parandalim të Strijave dhe Elasticitet për lëkurëMe Kigelia Africana dhe Polyph..
18.00€
Me farë nga Camellia dhe RrushiUshqen, Hidraton dhe ElastizonNjë krem jashtëzakonisht i freskët dhe ..
15.00€
Krem për trup, për Parandalim të Strijave dhe Elasticitet për lëkurëMe Kigelia Africana dhe Polyphen..
21.00€
Me Alga të kuqe nga Paqësori, ekstrakt nga Dredhka & Ginkgo BilobaSot, relaksimi fillon me këmbë..
12.00€
KREM USHQYES PËR FYTYRË Me Vaj Makadamia & Kungull, dhe ekstrakt i Boronicës E zhvilluar për..
16.50€
Me Vaj Avokado, Vitamin E, Vitamin B5Një krem shumë i përsosur dhe jo i yndyrshëm, tërheqës për ta ..
29.50€
Me Alga të Kuqe nga Paqësori, ekstrakt nga Rrepa e egër dhe Shelga e zezëKjo është ëndrra e këmbëve ..
11.00€
Nga Rrushi i Kuq & KamomilëTretman nate për lëkura Delikate & të SkuquraNjë lëng me veprim t..
18.00€
Lëng Riparues nga fara e Melit & GruritPër flokë më të Fortë & më të PlotaNjë lëng i veçantë..
10.00€
Locion nga HithëraPër Pastrim (higjienë) & Trashje të flokëveAbsolutisht pa alkool, ky locion nd..
9.00€
Me ekstrakt të Bambos Japoneze dhe Ximenia Afrikane Shenjat e lodhjes, njolla të vogla dhe qarqe..
12.00€
Me Gjalpë Shea dhe Vaj Marula Një laps për sy intenzivisht të zi, që thekson dhe ridefinon bukur..
9.00€
Showing 91 to 105 of 170 (12 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017