Tretman


Kërko në
Trego:
Radhit sipas:
IRIS – Shkumë dushiLëreni veten të mbështjellet nga kjo shkumë, e lehtë dhe e butë në këtë formulim ..
9.50€
Nga Dylli i lëvores së Portokallit dhe Ekstrakt të JenxhësSot, lufta kundër humbjes së tonalitetit t..
22.00€
Erbolario
Ngadalëson plakjenNjë emulsion i veçantë i krijuar posaçërisht për lëkura që nuk janë tashmë të reja..
28.00€
Me Rodhe & RozmarinëPastrimi dhe astrigjeni i lëkurës bëhet falë një përzierje të pasur të ekstr..
14.90€
Ushqyes & TonifikuesGjatë natës, në mungesë të ndonjë shprehje të tipareve të fytyrës, ajo pusho..
23.00€
Me ekstrakte të Lule Vjollcës & Fletë të UlliritPër të ruajtur bukurinë e fytyrës tuaj, për ta b..
22.00€
Krem për Duar dhe ThonjëMe Vaj Ulliri & Vitaminë ENjë tretman specifik, me veprim të trefisht pë..
9.50€
Krem për duar me LimonNjë trajtim i plotë bukurie për duart që kanë më së shumti kërkesa. Menjëherë ..
8.00€
Me Kamomilë, Hardhi & LiquoriceNjë krem mbrojtës për lëkurë, i cili ndihmon për irritimet dhe to..
23.00€
Me Helichrysum, gjethe të Aloe dhe UlliritDuke e përdorur këtë krem në baza ditore i dhuron hidratim..
21.00€
Krem me shtresë të lehtë për fytyrëLufton pikat (njollat) e shëmtuara të kaftaFalë formnulës së tij ..
22.00€
Ushqyes dhe Anti – RrudhëKjo krem, me elemente të pasura ushqyese dhe plotësuese të tilla siq është ..
23.00€
Me Kumak, Gjensen & KarrotëI pasuruar me përbërës super-ushqyes siq janë Vajrat e mrekullueshëm,..
18.00€
Bazë trajtuese për lëkura Delikate & të SkuquraLëkurë hiper e ndjeshme, e prirur për tu skuqur, ..
22.00€
Për lëkura shumë të Yndyrshme & të Papastërta me një nuancë të lehtë sherkuKy krem është një emu..
14.90€
Showing 76 to 90 of 170 (12 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017