Tretman


Kërko në
Trego:
Radhit sipas:
ARGAN – Krem për trupKrema për trup nga linja Argan, dallohet nga aroma e tij delikate prej lajthie...
21.00€
ARGAN – Shkumë dushiMë shumë Butësi & më shumë PastërtiE gjithë formula e kësaj shkume dushi, nj..
10.50€
Balsam pas shamponit me Mel & SojaI pasur me minerale të Oligo-elementeNjë emulsion i butë i pas..
11.00€
Effetto Reale Balsam Ushqyes IntenzivPër flokë të thatë e të brishtë. I ushqen & i ForconMe flok..
12.00€
Në traditën Kineze, Camelia paraqet bashkimin e përsosur: kjo falë mirësisë të parfumit të sofistiku..
18.80€
Çdo lloj lëkure mund të përfitoj nga dushi i kënaqshëm dhe rifreskues me këtë shkumë dushi, falë ami..
10.50€
DELICALMA – Krem për fytyrë për 24hMbrojtje & Qetësim për lëkura të Ndjeshme & Hiper-Reaktiv..
29.90€
Ujë Micellar për fytyrëPastrues & Hidratues për lëkura të Ndjeshme & Hiper-ReaktiveNjë rutin..
18.00€
Vaj për Fytyrë & Trup – dy fazaUshqim & Qetësim për lëkura të Ndjeshme & Hiper-ReaktiveN..
22.00€
Deo i lëngshëm i butë i përshtatshëm për lëkura të ndjeshmeKrem Deodorant i lëngshëm rreptësisht pa ..
11.00€
Me 3 specie të Artemisia, Deodorant me efekt të zgjaturNjë deodorant i butë dhe efektiv, i formuluar..
11.00€
Me Ekstrakt të Hurmës dhe MirrësAroma është delikate dhe elegante, virtyti i tij është aftësia për t..
11.00€
Me ekstrakt të lule Iris dhe Marsh MallowNga tani e tutje, aroma e mrekullueshme e Iris do të jetë i..
11.00€
Efekt i zgjatur, me Ujë të Mentës dhe Vitaminë EDy lloje të ndryshme të Mintit, ujor dhe piper, janë..
11.00€
Me Myshk nga Islana dhe Fletë të RibwortZbutës dhe FreskuesKy pastrues për higjienë personale shumë ..
7.90€
Showing 46 to 60 of 170 (12 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017