Femra


Gjithmonë në vëzhgim për rezultate më specifike dhe të menjëhershme nga kozmetikat moderne, femrat sot shpesh harrojnë se shumica e nevojave themelore dhe esenciale të lëkurës mbeten të pandryshuara. Atë çfarë lëkura ka nevojë të marr menjëherë, çdo ditë, është ushqim i mjaftueshëm dhe hidratim, elemente këto të cilat jo vetëm që e bëjnë atë më rrezatuese dhe të bukur, por e ndihmon atë të përballet me të gjitha llojet e klimave, të përballoj stresin e mjedisit që është vazhdimisht subjekt, dhe mbetet i përkulshëm dhe të mbajë cilësinë e saj natyrale të mirë me kalimin e kohës.

Kërko në
Trego:
Radhit sipas:
ORTENSIA – Shkumë dushiYlli i padiskutueshëm, kur është fjala për Luleborën. Siq sugjerohet nga ermi..
10.50€
PAPAVERO – Krem për trupKy krem i aromatizuar është i formuluar në mënyrë që lëkura juaj mund të mar..
18.80€
PAPAVERO – Sapun i aromatizuarI mprehtë dhe i lehtë sikur petalet e Lulekuqes, shkuma e këtij sapuni..
5.00€
PAPAVERO – Shkumë dushiMe çdo dush, kjo shkumë dushi nga Lulekuqe këndshëm pastron lëkurën tuaj dhe ..
9.50€
Peceta të lagura për heqje të grimitMe Lule të Portokallit & me OrizTë efektshme, delikate dhe t..
6.00€
Me Cantella Asiatica, Proteina Bimore & GjinsenFreskues dhe TonifikuesSytë tuaj do ta ruajnë sha..
15.00€
Qumësht Pastrues për fytyrë me KamomilëZbutës për lëkura të Thata & të NdjeshmeKy qumësht pastru..
12.00€
Qumësht pastrues për fytyrë me Tranguj & Witch HazelPastrues për lëkura të Kombinuara & të Y..
12.00€
Erbolario
Sapun i Aromatizuar – me estrakte të tejmanit dhe MirrësNga Mirra dhe tejmani, që nga kohët e lashta..
4.00€
Erbolario
Me ekstrakt të Çajit të GjelbërHarmoni. Mirëqenie. Vitalitet. Tri ndjenja të mrekullueshme, për t’i ..
3.70€
Erbolario
Sapun – MeharesNjë sapun me përbërëje aq të butë, lehtëson dhe këndshëm i parfumuar. Do të bëhet i s..
3.70€
Është shumë e lehtë për të rikthyer energjinë me shkumën e butë e aromatike të këtij sapuni, i bërë ..
4.00€
Tretman special për lëkurë për pastrim të Plotë e të ThellëNjë recetë për tretman special për lëkurë..
14.00€
Serum Multi-aktivNjë lëng për fytyrë me efekt të menjëhershëmNjë serum i koncentruar me veprim të me..
29.50€
Effetto Reale – Serum Riparues, tretman intensiv për flokëMe amino acide të Royall Jelly & Vaj B..
14.50€
Showing 121 to 135 of 168 (12 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017