Flokë

Mos e humbni shpresën në qoftë se flokët tuaj rebelohen, kundër stresit të përditshëm dhe një mijë mundime të vogla që shkaktohen në emër të modës. E bën atë të shfaq një zhgënjim me qarjet në dysh në maje të flokëve, humbje shkëlqimi dhe të volumit, apo floku është tepër i “yndyrshëm” ose “i thatë”, gjithmonë të lodhura dhe pa jetë dhe ngjyrë të mërzitshme? Është shumë e vlefshme duke iu përgjigjur flokut me mirësi dhe durim, duke i ushqyer ato, përkëdhelur ato dhe duke i ofruar kujdesin që meritojnë. Produktet të cilat L’Erbolario rekomandon për ju, janë krijuar në mënyrë që flokët tuaj mund të bëjnë për ju, atë që bën një gjeth i shëndetshëm dhe me shkëlqim për një pemë të mirë.

Trego:
Radhit sipas:
Shampo për flokëMe ekstrakt të Melit & SojësLloji më së shumti i rekomandueshëm dhe praktik, për..
9.50€
FELCI – Shkumë DushiUnike, tashmë dyfish si tërheqës dhe efektive: një energji pastrimi absolutisht ..
11.00€
Lëng Riparues nga fara e Melit & GruritPër flokë më të Fortë & më të PlotaNjë lëng i veçantë..
10.00€
Locion nga HithëraPër Pastrim (higjienë) & Trashje të flokëveAbsolutisht pa alkool, ky locion nd..
9.00€
Erbolario
Shampo Anti-Zbokth me PropolisNë veçanti i përshtatshëm për flokë me zbokth të Thatë & të Yndyrs..
8.90€
Shampo PastruesMe Ujë të Mentës, Vitaminë E dhe Vaj Esencial PepermintVeprimi special i kësaj formul..
9.50€
PËR FLOKË DHE TRUP TË PASTËR Me ekstrakt të Hurmës & Myrrh. Në një veprim të vetëm, të shp..
11.00€
Shampo për flokë me HithërForcon, Mbron flokët më të Thatë & të BrishtëNjë përgaditje për flokë ..
8.90€
Shampo nga ArraBalacon Sebumin e tepërt dhe është pastrues për flokë të YndryshmeRi-balancon, normal..
8.90€
Vaj Macassar për flokëForcon, Ushqen dhe rrit ShkëlqiminNuk ka asgjë më të mirë se sa një pako natyr..
13.00€
Showing 1 to 10 of 10 (1 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017