Tretman


Kërko në
Trego:
Radhit sipas:
Kënaqësia e një vaji i cili është dyfish i veçantë: i mëndafshtë në lëkurën e fytyrës dhe lehtësues ..
29.90€
Erbolario
Ngadalëson plakjenNjë emulsion i veçantë i krijuar posaçërisht për lëkura që nuk janë tashmë të reja..
28.00€
Me ekstrakte të Lule Vjollcës & Fletë të UlliritPër të ruajtur bukurinë e fytyrës tuaj, për ta b..
22.00€
Me Kamomilë, Hardhi & LiquoriceNjë krem mbrojtës për lëkurë, i cili ndihmon për irritimet dhe to..
23.00€
Me Helichrysum, gjethe të Aloe dhe UlliritDuke e përdorur këtë krem në baza ditore i dhuron hidratim..
21.00€
Ushqyes dhe Anti – RrudhëKjo krem, me elemente të pasura ushqyese dhe plotësuese të tilla siq është ..
23.00€
Me Kumak, Gjensen & KarrotëI pasuruar me përbërës super-ushqyes siq janë Vajrat e mrekullueshëm,..
18.00€
Bazë trajtuese për lëkura Delikate & të SkuquraLëkurë hiper e ndjeshme, e prirur për tu skuqur, ..
22.00€
Hidratues & RimbushësKrem dite shumë i pasur dhe lehtë i absorbueshëm, i ofron lëkurës tuaj ushq..
22.00€
Tretman Nate për lëkura të Yndyrshme & NjollosuraKur përdoret në mënyrë të vazhdueshme, kjo krem..
18.00€
Me farë nga Camellia dhe RrushiUshqen, Hidraton dhe ElastizonNjë krem jashtëzakonisht i freskët dhe ..
15.00€
Me Vaj Avokado, Vitamin E, Vitamin B5Një krem shumë i përsosur dhe jo i yndyrshëm, tërheqës për ta ..
29.50€
Lëng Riparues nga fara e Melit & GruritPër flokë më të Fortë & më të PlotaNjë lëng i veçantë..
10.00€
Locion nga HithëraPër Pastrim (higjienë) & Trashje të flokëveAbsolutisht pa alkool, ky locion nd..
9.00€
Me Cantella Asiatica, Proteina Bimore & GjinsenFreskues dhe TonifikuesSytë tuaj do ta ruajnë sha..
15.00€
Showing 16 to 30 of 51 (4 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017