Meshkuj


Kërko në
Trego:
Radhit sipas:
Sapun jo sapun me Kumak & JojobaPër lëkura të NdjeshmeSapunët tradicional, me pH bazike, kanë te..
4.50€
Shampo për flokëMe ekstrakt të Melit & SojësLloji më së shumti i rekomandueshëm dhe praktik, për..
9.50€
Erbolario
Krem për rreth buzëve dhe konturën e syveSytë dhe buzët janë tipare të rëndësishme në fytyrën e një ..
31.00€
Krem për fytyrë për Ri-balancimRisposta ditë, tretman i plotë, i multi-qëllimshëm i cili siguron për..
33.50€
Krem për fyrtyrë Ri-integruesNjë natë e bukurisë. Ky krem është shumë unik, i mrekullueshëm si produ..
35.00€
Me veprim shtypës dhe Anti-RrudhëKur shenjat e kohës shfaqen, reduktojnë tonin dhe kompaktësinë e lë..
39.00€
Krem për fytyrë LIFTING efektThjeshtë i përkryer! Risposta Lifting, është një rezultat i mrekulluesh..
39.00€
Acid Hyaluronic – Krem për fytyrëVeprim i trefisht tretman Anti-Age për NatënKur nata bie, nuk është..
32.50€
Acid Hyaluronic – Krem për Konturën e syveVeprim i trefishtZona rreth syve (kontur) është delikate d..
29.50€
Acid Hylauronic – Krem për fytyrë me veprim të trefishtPër lëkura Normale & të Thata, tretman An..
32.50€
Acid Hylauronic – Krem për fytyrë me veprim të trefishtPër lëkura të Kombinuara, tretman Anti-AgeNjë..
31.50€
FELCI – Krem për rrojePër lëkura Delikate & të NdjeshmeI lëngshëm, i shkathët, i përpikt: tani e..
10.50€
FELCI – Locion pas rrojesPër çdo mëngjes, lëkura jauj shumë shpejtë do të harroj që është rrujatur, ..
16.00€
FELCI – Shkumë DushiUnike, tashmë dyfish si tërheqës dhe efektive: një energji pastrimi absolutisht ..
11.00€
Anti oksidant dhe NgjeshësNjë emulsion i butë që ndihmon lëkurën e fytyrës tuaj që të mbajë rezervat..
29.90€
Showing 1 to 15 of 50 (4 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017