Produktet


Moda Italia si distributor zyrtar për tregun e Kosovës, me kënaqësi ju prezanton brendin Italian të produkteve kozmetike Revolucionare “L’Erbolario”, prodhuar në Lodi-Milan. E veçanta e këtyre produkteve qëndron në përbërjen 100% Natyrale, të çertifikuara nga organizata europiane ICEA. Rezultatet e këtyre produkteve janë dëshmuar edhe ndërkombtarisht, duke u vlerësuar me Çertifikata për Kualitet dhe Efektivitet.

Kërko në
Trego:
Radhit sipas:
Me Vaj Avokado, Vitamin E, Vitamin B5Një krem shumë i përsosur dhe jo i yndyrshëm, tërheqës për ta ..
29.50€
Me Alga të Kuqe nga Paqësori, ekstrakt nga Rrepa e egër dhe Shelga e zezëKjo është ëndrra e këmbëve ..
11.00€
Nga Rrushi i Kuq & KamomilëTretman nate për lëkura Delikate & të SkuquraNjë lëng me veprim t..
18.00€
Lëng për Fytyrë & Trup për diellVperim Anti-Moshë, me Vaj Argani & Vitaminë ENjë formulë ino..
16.00€
Lëng Riparues nga fara e Melit & GruritPër flokë më të Fortë & më të PlotaNjë lëng i veçantë..
10.00€
Locion nga HithëraPër Pastrim (higjienë) & Trashje të flokëveAbsolutisht pa alkool, ky locion nd..
9.00€
Me ekstrakt të Bambos Japoneze dhe Ximenia Afrikane Shenjat e lodhjes, njolla të vogla dhe qarqe..
12.00€
Me Gjalpë Shea dhe Vaj Marula Një laps për sy intenzivisht të zi, që thekson dhe ridefinon bukur..
9.00€
Me Vaj Castor (shishkë) dhe Dyll Blete Tani është e lehtë për të intensifikuar fuqinë e syve int..
15.00€
Primer për fytyrë – për Lëkura të KombinuraBazë Zbutëse për MakijazhNëse objektivi është për të sigu..
20.00€
Primer për fytyrë – për Lëkura Normale & të ThataBazë Zbutëse për MakijazhI pari dhe kryesori, ë..
20.00€
Erbolario
PUDËR KOMPAKTE ZBUTËSE DHE PËR MBRËMJE Për Fytyrë, Qafë dhe Dekolde, me ekstrakt të Fanarit Kinez ..
20.00€
Me Vaj Makademia & ekstrakt të MeristematicFormula Anti-MoshëNjë maskë për fytyrë dhe zonën rret..
16.00€
Për lëkura të Kombinuara & të YndyrshmeE butë dhe shumë efektive, kjo maskë pastruese për lëkura..
13.70€
Effetto Reale Maskë super ushqyese me veprim RiparuesPër flokë të Thatë & të BrishtëKy produkt i..
14.00€
Showing 121 to 135 of 228 (16 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017