Produktet


Moda Italia si distributor zyrtar për tregun e Kosovës, me kënaqësi ju prezanton brendin Italian të produkteve kozmetike Revolucionare “L’Erbolario”, prodhuar në Lodi-Milan. E veçanta e këtyre produkteve qëndron në përbërjen 100% Natyrale, të çertifikuara nga organizata europiane ICEA. Rezultatet e këtyre produkteve janë dëshmuar edhe ndërkombtarisht, duke u vlerësuar me Çertifikata për Kualitet dhe Efektivitet.

Kërko në
Trego:
Radhit sipas:
Me Helichrysum, gjethe të Aloe dhe UlliritDuke e përdorur këtë krem në baza ditore i dhuron hidratim..
21.00€
Krem me shtresë të lehtë për fytyrëLufton pikat (njollat) e shëmtuara të kaftaFalë formnulës së tij ..
22.00€
Ushqyes dhe Anti – RrudhëKjo krem, me elemente të pasura ushqyese dhe plotësuese të tilla siq është ..
23.00€
Me Kumak, Gjensen & KarrotëI pasuruar me përbërës super-ushqyes siq janë Vajrat e mrekullueshëm,..
18.00€
Bazë trajtuese për lëkura Delikate & të SkuquraLëkurë hiper e ndjeshme, e prirur për tu skuqur, ..
22.00€
Për lëkura shumë të Yndyrshme & të Papastërta me një nuancë të lehtë sherkuKy krem është një emu..
14.90€
Hidratues & RimbushësKrem dite shumë i pasur dhe lehtë i absorbueshëm, i ofron lëkurës tuaj ushq..
22.00€
Për lëkura të reja, Ushqyes & TonifikuesKjo krem është zhvilluar për të ruajtur dhe mbrojtur fre..
14.90€
Tretman Nate për lëkura të Yndyrshme & NjollosuraKur përdoret në mënyrë të vazhdueshme, kjo krem..
18.00€
Krem për Gjoks – për parandalim të Strijave dhe Elasticitet për lëkurëMe Kigelia Africana dhe Polyph..
18.00€
Me farë nga Camellia dhe RrushiUshqen, Hidraton dhe ElastizonNjë krem jashtëzakonisht i freskët dhe ..
15.00€
I përkushtuar për të arritur lëkurë të bukur, i tëri, i lehtë, ky krem jo i yndyrshëm përqendrohet ..
16.50€
Krem për trup, për Parandalim të Strijave dhe Elasticitet për lëkurëMe Kigelia Africana dhe Polyphen..
21.00€
Me Alga të kuqe nga Paqësori, ekstrakt nga Dredhka & Ginkgo BilobaSot, relaksimi fillon me këmbë..
12.00€
KREM USHQYES PËR FYTYRË Me Vaj Makadamia & Kungull, dhe ekstrakt i Boronicës E zhvilluar për..
16.50€
Showing 106 to 120 of 228 (16 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017