Produktet


Moda Italia si distributor zyrtar për tregun e Kosovës, me kënaqësi ju prezanton brendin Italian të produkteve kozmetike Revolucionare “L’Erbolario”, prodhuar në Lodi-Milan. E veçanta e këtyre produkteve qëndron në përbërjen 100% Natyrale, të çertifikuara nga organizata europiane ICEA. Rezultatet e këtyre produkteve janë dëshmuar edhe ndërkombtarisht, duke u vlerësuar me Çertifikata për Kualitet dhe Efektivitet.

Kërko në
Trego:
Radhit sipas:
IRIS – Shkumë dushiLëreni veten të mbështjellet nga kjo shkumë, e lehtë dhe e butë në këtë formulim ..
9.50€
Nga Dylli i lëvores së Portokallit dhe Ekstrakt të JenxhësSot, lufta kundër humbjes së tonalitetit t..
22.00€
Erbolario
Ngadalëson plakjenNjë emulsion i veçantë i krijuar posaçërisht për lëkura që nuk janë tashmë të reja..
28.00€
Me Rodhe & RozmarinëPastrimi dhe astrigjeni i lëkurës bëhet falë një përzierje të pasur të ekstr..
14.90€
Për lëkurën e Ndjeshme në Fytyrë dhe TrupNjë krem i dendur shumë i pasur me vitamina dhe zbutës me r..
12.90€
Ushqyes & TonifikuesGjatë natës, në mungesë të ndonjë shprehje të tipareve të fytyrës, ajo pusho..
23.00€
Me ekstrakte të Lule Vjollcës & Fletë të UlliritPër të ruajtur bukurinë e fytyrës tuaj, për ta b..
22.00€
Krem për diell për fytyrë me Vaj AmaranthPërshpejtues maksimal për nxirje dhe shtim të nxirjesNjë ve..
16.00€
Krem për diell me Vaj JojobaPërshpejtues në maksimum për nxirjePërdoret në mënyra të rregullta një j..
15.50€
Krem për diell me Aloe Vera & MacadamiaPër Fytyrë, formula Anti-MoshëZgjedhja ideale për të shij..
14.50€
Krem për diellMbrojtje shumë e Latë për lëkura Ultra të NdjeshmeNjë krem për lëkura ultra të ndjeshm..
15.50€
Krem për diell me Vaj të Artë PallmeMbrojtje për Fytyrë & TrupKy krem përmban katër filtra të nd..
15.50€
Krem për Duar dhe ThonjëMe Vaj Ulliri & Vitaminë ENjë tretman specifik, me veprim të trefisht pë..
9.50€
Krem për duar me LimonNjë trajtim i plotë bukurie për duart që kanë më së shumti kërkesa. Menjëherë ..
8.00€
Me Kamomilë, Hardhi & LiquoriceNjë krem mbrojtës për lëkurë, i cili ndihmon për irritimet dhe to..
23.00€
Showing 91 to 105 of 228 (16 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017