Produktet


Moda Italia si distributor zyrtar për tregun e Kosovës, me kënaqësi ju prezanton brendin Italian të produkteve kozmetike Revolucionare “L’Erbolario”, prodhuar në Lodi-Milan. E veçanta e këtyre produkteve qëndron në përbërjen 100% Natyrale, të çertifikuara nga organizata europiane ICEA. Rezultatet e këtyre produkteve janë dëshmuar edhe ndërkombtarisht, duke u vlerësuar me Çertifikata për Kualitet dhe Efektivitet.

Kërko në
Trego:
Radhit sipas:
Vaj i Pastër Argani për Fytyrë, Qafë dhe DekolldeI përkulshëm & i QëndrueshëmI pastërt në formën..
22.00€
Më shumë Shkëlqim, flokë të mëndafshtëPikë për pikë, e kulluar në këtë formulë të këtij produkti për..
22.00€
Vaj i Çmuar për trup me ArganMë shumë Elasticitet & TonalitetNjë botë e mirëqenies në një vaj të..
34.50€
Argan – Krem për duar Anti-AgeMë shumë Ushqim, më shumë MbrojtjeJoshës dhe i bukur, shëndeti dhe fre..
10.00€
ARGAN – Krem për trupKrema për trup nga linja Argan, dallohet nga aroma e tij delikate prej lajthie...
21.00€
ARGAN – Shkumë dushiMë shumë Butësi & më shumë PastërtiE gjithë formula e kësaj shkume dushi, nj..
10.50€
Balsam pas shamponit me Mel & SojaI pasur me minerale të Oligo-elementeNjë emulsion i butë i pas..
11.00€
Effetto Reale Balsam Ushqyes IntenzivPër flokë të thatë e të brishtë. I ushqen & i ForconMe flok..
12.00€
Në traditën Kineze, Camelia paraqet bashkimin e përsosur: kjo falë mirësisë të parfumit të sofistiku..
18.80€
Çdo lloj lëkure mund të përfitoj nga dushi i kënaqshëm dhe rifreskues me këtë shkumë dushi, falë ami..
10.50€
DELICALMA – Krem për fytyrë për 24hMbrojtje & Qetësim për lëkura të Ndjeshme & Hiper-Reaktiv..
29.90€
Ujë Micellar për fytyrëPastrues & Hidratues për lëkura të Ndjeshme & Hiper-ReaktiveNjë rutin..
18.00€
Vaj për Fytyrë & Trup – dy fazaUshqim & Qetësim për lëkura të Ndjeshme & Hiper-ReaktiveN..
22.00€
Deo i lëngshëm i butë i përshtatshëm për lëkura të ndjeshmeKrem Deodorant i lëngshëm rreptësisht pa ..
11.00€
Me 3 specie të Artemisia, Deodorant me efekt të zgjaturNjë deodorant i butë dhe efektiv, i formuluar..
11.00€
Showing 46 to 60 of 228 (16 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017