Produktet


Moda Italia si distributor zyrtar për tregun e Kosovës, me kënaqësi ju prezanton brendin Italian të produkteve kozmetike Revolucionare “L’Erbolario”, prodhuar në Lodi-Milan. E veçanta e këtyre produkteve qëndron në përbërjen 100% Natyrale, të çertifikuara nga organizata europiane ICEA. Rezultatet e këtyre produkteve janë dëshmuar edhe ndërkombtarisht, duke u vlerësuar me Çertifikata për Kualitet dhe Efektivitet.

Kërko në
Trego:
Radhit sipas:
Acid Hylauronic – Tretman Anti-Age për BuzëMe Acid Hylauronik dhe Vaj HibiskusiKjo llabellë i ofron ..
8.50€
Acid Hylauronic – Krem për fytyrë me veprim të trefishtPër lëkura Normale & të Thata, tretman An..
32.50€
Acid Hylauronic – Krem për fytyrë me veprim të trefishtPër lëkura të Kombinuara, tretman Anti-AgeNjë..
31.50€
Acid Hylauronic – Shkumë për pastrim të fytyrësTretman Anti-AgeNjë pastrues special për ta mbrojtur ..
15.00€
Ananas Cell – Hydro Koncentrat për dush & hydro-masazhTë gjitha vlerat e efektivitetit të fitoko..
14.00€
Ananas Cell – Hydro ScrubMe Veprim ZbutësNjë ndihmë për trajtime kozmetike kundër defekteve të celul..
14.00€
Ananas Cell – Krem Trupi SuperaktivPër Ditën & Natën, me Veprim IntensivNjë trajtim kozmetike i ..
24.00€
Ananas Cell – Lëng i koncentruar SuperaktivPër Natën & Ditën, me Veprim Intensiv të LokalizuarNj..
25.00€
Balsam për Buzë – ArganMë shumë Ushqim & më shumë MbrojtjeZemra e kësaj formule specifike, përmb..
5.30€
Me ekstrakt të Fletëve të ArganitMë shumë Freski dhe lëkurë më të LëmuarÇdo herë që do ta përdorni k..
16.00€
Më shumë Rrezatim, më shumë KompaktësiE gjithë formula e kalibruar në këtë krem të pasur është i baz..
26.50€
Qeliza bimore të dala nga Vaj ArganiTrajtim Intensiv Anti-Age, për lëkura më të pjekuraËshtë me të v..
29.00€
Erbolario
Një joshje, pothuajse kënaq ndjesinë e aromës ku qeflija dhe shprehja e vanillës: një aromë intenzi..
21.50€
Erbolario
Sapun me ekstrakt të Fletëve të ArganitI ëmbël, i butëLëkura juaj do të jetë e kënaqur për të rizbul..
3.70€
Me Fletë të ArganitMë shumë Trup më shumë ShkëlqimShkretëtira dhe thatësia e saj me të vërtetë i vë ..
8.90€
Showing 31 to 45 of 228 (16 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017